Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Karpers uitgezet!!

terug naar overzicht

Vrijdag, 14 december 2018

Uitzet van Karper 2018

Uitzet van karper dit jaar(2018)

Ook dit jaar hebben we karper uitgezet, we houden ons aan het plan dat opgesteld is i.s.m. Sportvisserij Nederland en hebben dit jaar 15 karpers uitgezet met een gemiddeld gewicht van 5 kg. Voor deze karpers hebben wij gekozen een samenwerking aan te gaan met KingFish uit BelgiĆ«. De vissen zijn door ons zelf afgevangen en gesorteerd, hiervoor zijn we 17 november naar BelgiĆ« gegaan om samen met de mensen van KingFish een vijver af te laten en de vis te sorteren, We hebben gekozen voor 10 spiegelkarpers van het zwaar beschubte type en 5 edelkarpers(hoge schubkarper). Voor meer informatie over de werkwijze van KingFish klik op de blauwe afbeelding.


         

Voor het hele verhaal klik HIER