Uitzet karper 2018

terug naar overzicht

Maandag, 22 oktober 2018

Mededeling over het uitzetten van karper dit jaar.

Uitzet van karper dit jaar(2018)

Ook dit jaar gaan we karper uitzetten, we houden ons aan het plan dat opgesteld is i.s.m. Sportvisserij Nederland en zullen dit jaar 15 karpers uit gaan zetten met een gemiddeld gewicht van 4 kg. Voor deze karpers hebben wij gekozen een samenwerking aan te gaan met KingFish uit BelgiĆ«. De vissen zullen door ons zelf afgevangen en gesorteerd worden, hiervoor gaan we half november naar BelgiĆ« om samen met de mensen van KingFish een vijver af te laten en de vis te sorteren, We hebben gekozen voor 10 spiegelkarpers van het zwaar beschubte type en 5 edelkarpers(hoge schubkarper). Voor meer informatie over de werkwijze van KingFish klik op onderstaade afbeelding.